Quantec – terapia

Naukowe podstawy terapii urządzeniem Quantec
Quantec zbudowany jest na bazie odkryć naukowych z dziedziny fizyki kwantowej. Wykorzystuje on wiedzę na temat tzw. fotonów bliźniaczych.  Quantec jest w stanie odkryć, odczytać i wyrównywać deficyty energetyczne w biopolu klienta.  Dokonuje szczegółowej analizy  skanując zdjęcie klienta z trzech poziomów: psychicznym, fizycznym i mentalnym. W każdym z poziomów są zapisane pewne przeżycia, wzorce, informacje, które mają decydujące znaczenie i wpływ na nasze zdrowie i życie. Quantec nie tylko diagnozuje lecz także usuwa znalezione zaburzenia poprzez wielokrotne wysyłanie impulsów terapeutycznych  przez dłuższy okres czasu. Impulsy terapeutyczne z Quanteka trafiają  idealnie do każdego, bo każdy z nas ma jedyny i niepowtarzalny energetyczny kod AIP tak jak posiadamy niepowtarzalne linie papilarne, tęczówki oka czy numer telefonu. Impulsy trafiają idealnie do każdego klienta bez względu na to gdzie on się znajduje. Po dłuższym nadawaniu impulsów  harmonizuje się całe biopole, przywracana jest homeostaza komórkowa, mobilizuje się układ immunologiczny do tego, że uruchamiane są  naturalne procesy zdrowienia. Zmiany najszybciej odczuwalne są w sferze psychicznej.

Zaletą Quanteka jest to, że nie potrzeba indywidualnego kontaktu. Terapię można przeprowadzać w dowolnym czasie i miejscu, gdyż może być przeprowadzana na odległość.

W skrócie Quantec działa jak bioenergoterapeuta, który dysponując zdjęciem łączy się z  biopolem klienta, czyści i harmonizuje przestrzeń, co w efekcie prowadzi do pobudzania i uruchamiania sił samo uzdrawiających człowieka. Uaktywnia się nasz wewnętrzny lekarz i organizm sam się leczy.

Quantec w 2010 roku w Krymie otrzymał złoty medal za najbardziej innowacyjną technologię na świecie. Twórcą Quanteka jest  Peter von Buengner.

Ważne!

Wszystko, co opisuję na stronie nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Użytkownik kierując się  informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Materiał nie może zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego. Nie ponoszę odpowiedzialności , jeśli ktoś zastąpi terapię Quantekiem potrzebne mu leki. 

Statystyki
Obecnie: 0
Dziś: _
Ogółem: _
Translate: